Ania
Zoya Yasmeen - zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. Na szczęście mnie nie zawiodła. To przepiękny głęboki fiolet (ale nie vamp) o dość silnym połysku (bez top-coata i z nim wygląda praktycznie tak samo). W praktyce da się z nim wyjść już po jednej warstwie, aczkolwiek trzeba wówczas położyć grubszą. Dla mnie idealnie wygląda po położeniu dwóch - trzy (co znalazłam na kilku blogach) są według mnie niepotrzebne. Tym bardziej, że przy dwóch lakier jest suchy po ok. 10 minutach. 3 warstwy wydłużyły ten czas do ponad 30...
Lakier ma delikatny shimmer, trzyma się dość długo (co w moim przypadku oznacza 4 dni - ale dla mnie norma to 2,5-3), maluje się bardzo dobrze.

Na dolnym zdjęciu - Yasmeena pokryta matem z Essence. Dotąd myślałam, że nic nie przekona mnie do matowego lakieru. Ale Yasmeenę w takim wydaniu mogę nosić :)

------------------------------

I've falled in love with Yasmeen Zoya when I saw it first time. Fortunatelly it didn't take me down :) It's wonderful deep purple (but not a vamp) with a high gloss (with and without a top-coat is the same in fact). If U need to go in hurry, U can use one coat only, but the best is after 2 coats using. I've found that some bloggers used 3 ones, but IMO 3 are unnecessary. Especially that 2 coats are dried after 10 minutes - 3 need about 30, so much longer.

Yasmeen has light shimmer and is long lasting. Comfort brush is easy to put the polish on nails.

At the bottom - Yasmeen with mat top of the Essence. Till this day I was sure that noone could persuade me to mat polishnail. But mat Yasmeen is almost such beautiful as gloss :)

Światło dzienne, cień, bez lampy/ Daylight, in shadow, without a flash


Z lampą / With a flash

Z matowym topem/ With mat top-coat

0 Responses

Prześlij komentarz

Wystąpił błąd w tym gadżecie.